Czarna Jachta

Kalendarz i regulamin

Kalendarz

Zasady pobytu

Poniższe zasady zostały spisane w celu zapewnienia miłego pobytu i maksymalnego komfortu Gościom i Gospodarzom Czarnej Jachty.

 1. Prosimy o przyjazd pomiędzy 16.00 a 20.00 i wyjazd pomiędzy 7.00 a 10.00.
 2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłacie zadatku w wysokości 50% kwoty pobytu. Wpłata zadatku oznacza akceptację regulaminu.
 3. W przypadku odwołania rezerwacji wpłacony wcześniej zadatek nie podlega zwrotowi. Możliwe jest zaliczenie zadatku na poczet pobytu w innym terminie. „Niedojazd” w dniu rozpoczęcia pobytu bez uprzedniego uzgodnienia z Gospodarzami traktowany jest jak odwołanie rezerwacji.
 4. Płatność za pobyt prosimy uregulować w dniu przyjazdu. Wpłata oznacza akceptację regulaminu i potwierdzenie zgodności warunków zastanych na miejscu z ofertą.
 5. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż zdeklarowany przy rezerwacji opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi.
 6. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00. Goście, którzy ostatni udają się na górę do pokoi, proszeni są o zamknięcie drzwi wejściowych do domu.
 7. Gość otrzymuje do swej dyspozycji klucze wejściowe do domu i pokoju, które zwraca w chwili zakończenia pobytu. Zgubienie kluczy powoduje obowiązek zapłaty za wymianę zamków.
 8. W trakcie pobytu goście dbają o porządek w pokojach we własnym zakresie. Przed opuszczeniem terenu posesji należy bezwzględnie zamknąć okna (szczególnie dachowe).
 9. W całym domu obowiązuje całkowity zakaz palenia (także e-papierosów). Na terenie posesji palenie tytoniu dozwolone jest w pobliżu budynku gospodarczego od strony jeziora.
 10. Goście mają wyznaczone miejsca postoju pojazdów w miejscu niestrzeżonym na terenie posesji.
 11. Zapraszamy z dziećmi w wieku co najmniej 10 lat. Za bezpieczeństwo dzieci w domu jak i na terenie posesji odpowiadają ich opiekunowie.
 12. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia w domu, spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada. Prosimy o niezwłoczne informowanie Gospodarzy o takich zdarzeniach, przede wszystkim w celu naprawienia szkody przed przyjazdem kolejnych Gości.
 13. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę mienia należącego do gościa.
 14. W domu mogą przebywać jedynie Goście. Odwiedziny innych osób muszą być uzgodnione z Gospodarzami.
 15. Nocowanie w pokojach osób odwiedzających Gości jest zabronione, chyba że będzie to wcześniej uzgodnione z Gospodarzami.
 16. Na terenie posesji jest wyznaczone miejsce na grilla i ognisko. Chęć jego samodzielnego rozpalenia należy zgłosić gospodarzom.
 17. Osobom nietrzeźwym zachowującym się agresywnie gospodarze mają prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu dokonanych wcześniej opłat. To samo dotyczy osób, które rażąco łamią zasady niniejszego regulaminu.
 18. Pobyt zwierząt po wcześniejszym uzgodnieniu z Gospodarzami.
 19. Prosimy o oszczędzanie wody.
 20. Prosimy o sumienną segregację śmieci.
 21. Wszystkie uwagi na temat pobytu prosimy kierować do Gospodarzy.

 

 

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy miłego pobytu – Gospodarze Czarnej Jachty.